Достапни за coработа

Креативни
дигитални
решенија

Нашиот фокус е на дизајнирање, развој и управување со
веб -страници базирани на WordPress.

Нашиот фокус е на дизајнирање, развој и управување со веб -страници базирани на WordPress.

Наши
клиенти

Горди сме на клиентите на кои им помогнавме и со нетрпение очекуваме да им помогнеме на многу повеќе. Подолу ќе најдете избор на проекти што сме ги спровеле или учествувале.

DiplomatskiKlub
HeyTaxis.ch
Primatex
Meduza
Наши услуги

Го 🧡 WordPress

Како веб – агенција избравме да се фокусираме исклучиво на WordPress, кој е најкористениот систем за веб – страници во светот.

Веб развој

Ние ви помагаме со веб – стратегија, дизајн и развој.
Кога развиваме структура и дизајн, ние секогаш го имаме вашиот бизнис и целна група како почетна точка. Потоа го достигнуваме врвот.

Поддршка

Обезбедуваме еколошка работа на веб – страниците на WordPress на домашни сервери со технологија Immunify360,
што значи дека безбедноста на вашата веб – страница е подобрена.

Интеграција

Интеграциите овозможуваат транспорт на податоци помеѓу саканиот систем и вашата веб – страница. На барање на клиентот, ние интегрираме алатки за мерење, системи за резервации, персонал.

Барање за понуда

Дали сакате предлог
за цена?

Желни сте за нов проект? Кликнете на копчето подолу и следете ги инструкциите и ние ќе ви контактираме веднаш штом можеме!

Рецензии

Што велат клиентите?

Прочитајте го следново за да дознаете како нашите претходни клиенти ја доживеале соработката со Webs

Ентузијазам, креативност, висок квалитет и брза испорака.

Вебс беше вклучен во креирањето на нашата интерактивна целна страница. Тие се брзи, јасни и креативни личности кои топло ги препорачувам!

Марија Тасевска Проектен Менаџер - InfoSoft
Строго ги препорачувам

Дефинитивно може да ги препорачам нивните услугите и на други компании. Стефан, со кој имавме контакт, ни приреди убаво добредојде и навистина достави по наша желба!

Блаже Арсов Претседател на МФЗ
Професионални и одговорни

Тие се професионални и одговорни, разбираат што сака клиентот и ги слушаат вашите мислења и визии. Имаат око за естетиката, добри се во давање повратни информации, да одржуваат контакт и да ни кажуваат што се случува, што треба да правиме од наша страна како клиенти и што ќе се случи следно.

Филип Анастасовски Директор - Мондави
Нагодување на приватност

Кога ја посетувате нашата веб -страница, може да складира информации преку вашиот прелистувач од одредени услуги, обично во форма на колачиња. Овде можете да ги промените вашите параметри за приватност. Вреди да се напомене дека блокирањето на некои видови колачиња може да влијае на вашето искуство на нашата веб -страница и услугите што можеме да ги понудиме.

Веб страницата www.webs.mk користи колачиња со цел подобрување на Вашето корисничко искуство и следење на посетите. Со Вашето присуство на нашата веб страница се подразбира дека се согласувате за користењето на овие колачиња.